Kategorie
Telefonické objednávky a informace
Kontaktní formulář Chuťovečky.cz
osm plus čtyři =
(číslem)
Přihlásit se k odběru newsletteru

Kvalitní španělské chuťovečky za exkluzivní ceny

 

Chuťovečky.cz se pyšní dlouholetým prodejem španělských pochutin přímo ze srdce Andalusie. Andalusie, stejně jako celé Španělsko, je proslulá svou nepopsatelnou atmosférou a vášní.  Můžete je cítit v každém soustu chuťovek a taky v jednotlivých doušcích nejlepších světových vín.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Naše nabídka je velmi pestrá a vybere si v ní opravdu každý. Nabízíme pestrou škálu potravin od masných výrobků a alkoholických nápojů až po delikatesy, které by neměly chybět na stole žádného fajnšmekra.

 

Máte chuť na masné výrobky?

Doporučujeme vám kvalitní uzrálou šunku ze speciálně chovaného bílého prasete, která svou jemností a vyzrálou chutí okouzlí všechny vaše chuťové pohárky. Šunka je označována 5J respektive Cinco Jotas, podle čehož poznáte, že se jedná o potravinu nejvyšší jakosti.

 

Preferujete raději alkoholické nápoje?

Naše nabídka kvalitních whisky, brandy a sherry okouzlí opravdu všechny vyznavače dobrého alkoholu.

 

Jste milovníky dobré sklenky vína?

Máme pro Vás vytříbenou nabídku těch nejkvalitnějších Španělských vín, které v sobě ukrývají pravý Španělský temperament, výraznou chuť a romantický zážitek což okouzlí převážně ženy. Nejobsáhlejší nabídku tvoří ve Španělsku vyhlášená červená vína ihned poté bílá vína a v neposlední řadě také perlivá vína a růžová vína.

 

Potřebujete dárkový koš?

Chuťovečky.cz nabízí nepřeberné množství dárkových košů rozdělených do jednotlivých kategorií podle slavnostních příležitostí. Pokud plánujete firemní večírek, narozeninovou oslavu či degustaci vín, naleznete zde všechno, co potřebujete.

 

Honí Vás mlsná?

Pro mlsné jazýčky nabízíme výběr těch nejlepších španělských delikates a dobrot, které Vás zcela jistě ohromí svou vynikající sladkou chutí v typicky španělských dobrotách.

 

Objednávejte již dnes!